Opinie & Commentaar
Minder drugs door minder festivals? 'Laten we alle winkels sluiten, dan is er ook geen winkeldiefstal meer'
- Nieuws
- Minder drugs door minder festivals? 'Laten we alle winkels sluiten, dan is er ook geen winkeldiefstal meer'
Veel mensen vinden de overheid onbetrouwbaar, als overheid kun je het nooit perfect doen voor iedereen. In De Nieuws BV zet Kees van Amstel een paar voorbeelden op een rij.
Video niet beschikbaar
Als er bij de overheid sprake zou zijn van een visie of een goed idee en dat mislukt vervolgens, maar het had kunnen werken, dan had Kees van Amstel nog gedacht, oké.
Minister Grapperhaus wil minder festivals in Nederland, want dan wordt er ook minder drugs gebruikt. Van Amstel heeft nog een zo'n goed idee: "Laten we alle winkels sluiten, dan is er ook geen winkeldiefstal meer. Of alle bussen, trams van de weg halen, dan wordt er ook niet meer zwartgereden. En ik zou neuken verbieden, dat stopt kindersterfte."
Druktemaker Kees van Amstel - De Overheid
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Op z’n Kop!
Tussen populisme en technocratie: wie stuurt Nederland eigenlijk?

Op z’n Kop!
De macht van ambtenaren onder de loep: luisteren ambtenaren wel naar burgers?
Op z’n Kop!
Manipulatiemaatschappij: Hoe vrij is het gesprek over Gaza en andere gevoelige thema’s?
Op z’n Kop!
Een bange burger is een brave burger: 'Angst is in de westerse samenleving een effectief politiek instrument geworden'