Binnenland
KRO-NCRV

Zijn er nog vragen over vliegveiligheid?

foto: ANPfoto: ANP
  1. Nieuwschevron right
  2. Zijn er nog vragen over vliegveiligheid?

We stappen deze zomer weer massaal en onbezorgd in het vliegtuig naar onze vakantiebestemmingen. Maar de afgelopen maanden zijn er ook opvallend veel ongelukken geweest in de luchtvaart. Daarom schuift luchtvaartdeskundige Joris Melkert aan om al je vragen over dit onderwerp te beantwoorden.

Onder meer in India, Zuid-Korea en in Washington, maar ook met een Nederlands vliegtuigje bij Londen vielen er dodelijke slachtoffers. Bovendien heeft de onrust in delen van de wereld ertoe geleid dat het niet overal mogelijk is om te vliegen. Wat doet dit met de vliegveiligheid? Vinden er nu vaker ongelukken plaats en waardoor komt dat dan?

Stel je vraag, of het nu gaat over onderhoud, bagage of bezuinigingen, in de Community of mail naar spraakmakers@kro-ncrv.nl en misschien hoor je jouw vraag terug in de uitzending van aanstaande maandag met Joris Melkert, luchtvaartdeskundige aan de TU Delft.

Ster advertentie
Ster advertentie