Binnenland
foto: ANP/NOSfoto: ANP/NOS
Podcast De Dag: waarom is juist Telegram geschikt voor duistere handel?
- Nieuws
- Podcast De Dag: waarom is juist Telegram geschikt voor duistere handel?
Steeds meer handel verplaatst zich naar chatapp Telegram, schrijft het AD vandaag.
{podcast audio="54524" caption="De Dag #135: Waarom is Telegram geschikt voor duistere handel? | Waarom hebben we weinig respect voor het hunnebed?" }
Telegram werd aangekondigd als hét alternatief voor WhatsApp. Met techredacteur Joost Schellevis bespreken we het huidige imago van Telegram en de duistere handel die zich op het platform manifesteert.
Verder in De Dag
En dit weekend in het nieuws: niet klimmen op hunebedden! Maar waarom niet? Met Harrie Wolters van het Hunebedcentrum gaan we terug naar het begin van het hunebed. Hij geeft nieuwe inzichten over dit oude fenomeen.
Hoera! De Dutch Podcast Awards!
De Dag is genomineerd voor de Dutch Podcast Awards van BNR in de categorie Nieuws en Politiek. We waarderen het enorm als je op ons wil stemmen. Dat kan hier
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Binnenland
Strafrechtadvocaat: 'Landelijk messenverbod lost het onderliggende probleem niet op'Binnenland
'Aanpak laaggeletterdheid mist structurele oplossing'Binnenland
Hoogbegaafde Femke liep vast op school: 'Ik leerde over planeten, de rest stond in de poppenhoek'Binnenland
Inhaalslag voor HPV-vaccinatie: hoeveel gezondheidswinst levert het op?