Opinie & Commentaar
Kees van Amstel: 'Wie is die lesbische salafistische astronaut?'
- Nieuws
- Kees van Amstel: 'Wie is die lesbische salafistische astronaut?'
We moeten Facebook helemaal gek maken volgens druktemaker Kees van Amstel. Hoe we dat moeten doen heeft hij ook alvast voor ons uitgedacht: "Surf zoals je nog nooit gesurfd hebt. Like Milieudefensie, maar ook de pagina voor oude dieselauto's. Klik op gangbangparty's én op de SGP." Het resultaat? "Facebook moet denken, wie is deze lesbischesalafistischeastronaut uit Botswanadie Kindersurprise eieren verzamelt en gelooft in kabouters."
Video niet beschikbaar
Elke dag in De Nieuws BV geeft een druktemaker zijn mening over een bepaald onderwerp. Van onderwijs tot politiek, van zorg tot milieu en bovenal immer actuele zaken: niets blijft onbesproken.
Druktemaker Kees van Amstel - Gangbangparty én de SGP
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

De Rode DraadBNNVARA
Druktemaker Joost Oomen: 'Vrede is geen utopie'
De Rode DraadBNNVARA
'De enige die onaantastbaar blijkt, is de nieuwe minister van Defensie'
Op z’n Kop!
Geschrapt doemscenario klimaatverandering basis voor beleid en onderzoek: 'Het werd een lievelingsscenario van wetenschappers'
Vroege VogelsBNNVARA
'Eet die kikker'