Cultuur & Media
Tijs van den Brink niet meer te horen op NPO Radio 1 en in de podcast De Spindoctors
- Nieuws
- Tijs van den Brink niet meer te horen op NPO Radio 1 en in de podcast De Spindoctors
EO-presentator Tijs van den Brink, bekend van het programma Dit is de Dag en de podcast De Spindoctors, stopt per direct als presentator van NPO Radio 1. Hij maakte vandaag bekend om in de running te zijn voor de Tweede Kamerlijst van het CDA.
Tijs van den Brink brak door op NPO Radio 1 met het programma De Ochtenden en was ook te horen als presentator NOS Met het Oog op Morgen. Daarnaast was hij te zien op televisie, recentelijk in het programma Dit is Tijs.
Of Van den Brink op de lijst van het CDA komt en zo ja, op welke plaats, is nog niet bekend.
Meer lezen?
Op het journalistieke platform DIT van de EO is meer te lezen over de bijzondere overstap van Tijs van den Brink, net als in een persbericht op de website van de EO.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Cultuur & Media
Stadswandeling 'A’dams Seks Tourtje' laat bezoekers anders kijken naar het Red Light District
De PerstribuneMAX
Sacha de Boer verruilde het NOS Journaal voor fotografie: 'Het was heel erg een bevrijding'
Vroeg!BNNVARA
Zomercultuur: boeken en leesplezier onder jongeren
De PerstribuneMAX
Niels van der Laan over perfectionisme en de samenwerking met Jeroen Woe: 'Af en toe, jeetje man, doe rustig'