Cultuur & Media
Tijs van den Brink niet meer te horen op NPO Radio 1 en in de podcast De Spindoctors
- Nieuws
- Tijs van den Brink niet meer te horen op NPO Radio 1 en in de podcast De Spindoctors
EO-presentator Tijs van den Brink, bekend van het programma Dit is de Dag en de podcast De Spindoctors, stopt per direct als presentator van NPO Radio 1. Hij maakte vandaag bekend om in de running te zijn voor de Tweede Kamerlijst van het CDA.
Tijs van den Brink brak door op NPO Radio 1 met het programma De Ochtenden en was ook te horen als presentator NOS Met het Oog op Morgen. Daarnaast was hij te zien op televisie, recentelijk in het programma Dit is Tijs.
Of Van den Brink op de lijst van het CDA komt en zo ja, op welke plaats, is nog niet bekend.
Meer lezen?
Op het journalistieke platform DIT van de EO is meer te lezen over de bijzondere overstap van Tijs van den Brink, net als in een persbericht op de website van de EO.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Wat blijftHUMAN
Hoe dicht ligt het Oscarwinnende Hamnet bij de werkelijkheid? 'Elke tijd creëert zijn eigen Shakespeare'
WNL In de KantineWNL
Geopolitiek analist Alex Krijger pleit voor elektrificatie in plaats van terugkeer naar Gronings gas
De Rode DraadBNNVARA
Hoe voorkom je dat je zoon valt voor de manosphere?
NieuwsweekendMAX
Politiek commentator Kees Boonman stopt bij Nieuwsweekend