Binnenland
#JanPubliek: Wat te doen als er een nieuwslezer ziek wordt?
- Nieuws
- #JanPubliek: Wat te doen als er een nieuwslezer ziek wordt?
Aan het einde van het Radio 1 Journaal staan onze nieuwslezers elke dag even stil bij vragen en opmerkingen van luisteraars. De hoogtepunten van deze week hebben we hier voor je verzameld in het Jan Publiek Weekoverzicht!
"Het lijkt wel de week van de strandplevier", concludeert Jurgen na een berichtje van boswachter Wendy over de waadvogel. Zij stipt nog even aan hoe belangrijk het is om de strandplevier met rust te laten.
En wat doe je als een nieuwslezer ziek wordt? Gelukkig was Dorald in de buurt. Dat en meer in het Jan Publiek Weekoverzicht:
Jan Publiek Weekoverzicht
Video niet beschikbaar
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Radio 1 JournaalNOS
Toekomst Tata Steel hangt af van akkoord met Den Haag: verduurzamen of vertrekkenEenVandaagAVROTROS
Agressie in het ziekenhuis? Verpleegkundige Caroliene heeft er regelmatig mee te makenLangs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
Oprichters van de Voedselbank zaten zelf aan de grond: 'We hebben op een houtje gebeten'Villa VdBMAX
Hoe een vastgoedcursus honderden mensen tienduizenden euro’s kostte: 'Trap er niet in'