Binnenland
Podcast De Dag: hoe gaat de politie te werk bij vermissingszaken?
- Nieuws
- Podcast De Dag: hoe gaat de politie te werk bij vermissingszaken?
De 14-jarige Nsimire wordt al bijna drie weken vermist. Haar ouders hebben een emotionele oproep op Facebook gedaan en vinden dat de politie te weinig doet. Met criminoloog Ilse van Leiden bespreken we hoe de politie te werk gaat tijdens vermissingszaken.
{podcast audio="54648" caption="De Dag #136: Hoe gaat de politie te werk tijdens vermissingen? l Hoe gaan Nederlandse Indonesiërs om met het koloniale verleden van Nederland?" }
"Ik snap haar ouders heel goed. Als ouder heb je het liefst dat heel Nederland op z'n kop wordt gezet, maar de politie heeft bij een vermissingszaak vaak weinig aanknopingspunten om mee te werken."
En gitarist Wesley Nuis vertelt een dag voor de Indië-herdenking hoe hij omgaat met het koloniale verleden van Nederland. "Als tweede generatie Indo hoorde ik steeds een stuk of zes verhalen van mijn vader. Oorlog door de ogen van een kind, maar dan verteld door een volwassene."
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Villa VdBMAX
Hoe zit het nou precies met E-nummers? 'Zonder E-nummers wordt voedsel onveiliger’NOS Radio 1 JournaalNOS
Een dode en gewonden bij ongeluk met luchtballon door harde landingNieuws en CoNOS/NTR
Agressie in de zorg blijft toenemen: 'Neem zorgprofessionals serieus'SpraakmakersKRO-NCRV
Nicolaas Veul over conservatieve politieke wind: 'Ik wil niet dat mijn liefde politiek wordt gemaakt'