Podcast
Podcast De Dag: Waarom het zo goed gaat met Nederlandstalige muziek
- Nieuws
- Podcast De Dag: Waarom het zo goed gaat met Nederlandstalige muziek
Het gaat goed met Nederlandstalige muziek. Voor het eerst in vijftien jaar bestaat de top drie van de Qmusic Top 40 volledig uit Nederlandstalige nummers.
{podcast audio="80487" caption="De Dag: #277: Waarom het zo goed gaat met Nederlandstalige muziek" }
Met radiopresentatoren Frits Spits (De Taalstaat) en Lucas van Leeuwen (SterrenNL) werpen we een blik achter dit succes. "De nummers hebben één ding gemeen. Ze hebben allemaal internationale invloeden in zich," zegt van Leeuwen. En waarom is de doorlooptijd van hits tegenwoordig zo kort? Spits: "Het zijn steekvlammen en die doven heel snel."
Bij een gesprek over Nederlandstalige muziek kan je niet om nederhop heen. Spits en Van Leeuwen delen hun favoriete nummers.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

DOCS
Wat doet schaalvergroting met lokaal toerisme?
De Ongelooflijke Podcast
Waarom astrofysicus Heino Falcke juist in de oerknal een aanwijzing ziet voor het bestaan van God
De Dag
Podcast De Dag: de laatste (verboden) reportage van Mustafa Marghadi
De Ongelooflijke Podcast
Schrijver Christophe Vekeman bekeerde zich tot het christendom en kreeg heel veel haat: 'Ik hoop dat jouw kinderen misbruikt worden'