Sport
Bureau Sport: 'Feyenoord gaat de Coolsingel niet halen.'
- Nieuws
- Bureau Sport: 'Feyenoord gaat de Coolsingel niet halen.'
Bureau Sport blikt vooruit op het sportweekend met Frank en invaller Wouter Bouwman naar het zeilen, de Eredivisie en baanwielrennen.
Zowel Wouter als Frank zijn erg enthousiast over het komende weekend. Allereerst is er Dorian vs. Kiran. Frank is voor Dorian: "Als een oud kampioen ouder wordt aan het eind van zijn carrière, hoop ik meer dat hij wint."
De mannen kijken ook uit naar de Eredivisie dit weekend, ondanks dat er maar één ploeg een beetje in vorm is: Feyenoord. "Onder Dickie. Het is ongelofelijk", aldus Wouter.
Als laatste is er het WK baanwielrennen. Volgens Frank gaat Nederland "iets van vijfentachtig medailles in de wacht slepen." "Ja", zegt Wouter, "als het nog doorgaat in Tokyo."
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

NOS Langs de LijnNOS
Speelschema WK voetbal 2026: wanneer hoor je de finale?
NOS Met het Oog op MorgenNOS
Bij RVV Blijdorp juichen ze samen voor veel verschillende nationaliteiten tijdens het WK
SpraakmakersKRO-NCRV
Oranje uitgeschakeld op WK na verlies van Marokko: 'Hoop dat Nederland lief blijft voor Saibari'
De Dag
Podcast De Dag: waarom het WK-succes van Marokko zoveel losmaakt