Sport
Tom Egbers: 'We zouden Studio Voetbal naar een hoger journalistiek niveau moeten tillen'
- Nieuws
- Tom Egbers: 'We zouden Studio Voetbal naar een hoger journalistiek niveau moeten tillen'
Özcan Akyol onderzoekt in Studio Eus vijf weken lang de stand van de voetbaljournalistiek. Deze week is presentator Tom Egbers te gast. Als presentator van NOS Studio Voetbal staat hij aan de top van de journalistieke piramide. Hoe kijkt hij aan tegen vernieuwingen in de voetbalverslaggeving? En wat heeft hij geleerd van Mart Smeets?
Studio Eus - met Tom Egbers
Na de uitzending beantwoordt Tom Egbers in De Derde Helft een vraag van Wilfred Genee. En Tom Egbers heeft ook nog een vraag voor de gast van volgende week: Kees Jansma.
Video niet beschikbaar
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
'Verstappen heeft dit weekend weer laten zien dat niet de auto, maar de coureur dit seizoen het verschil gaat maken'NOS Met het Oog op MorgenNOS
Ronnie O'Sullivan maakt comeback op WK Snooker na slechte periodeNOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Go Ahead Eagles speelt het mooiste voetbal van de eredivisie'NOS Langs de LijnNOS
'Laatste keer dat Ajax zo'n grote nederlaag leed als tegen FC Utrecht, was in mei 2009 bij Sparta (4-0)'