Binnenland
Podcast De Dag: waar komen Howick en Lili straks terecht?
- Nieuws
- Podcast De Dag: waar komen Howick en Lili straks terecht?
In wat voor situatie komen de kinderen Howick en Lili straks terecht als ze uitgezet worden naar Armenië? Jurist Martine Goeman bij Defence for Children is vorig jaar in het land geweest om te kijken hoe kinderen die uit Nederland zijn gezet daar nu leven.
"Ik zag kinderen in een koude caravan zitten, in armoede leven met een taalachterstand, zonder vriendjes of vriendinnetjes. Het lukt vaak niet om aansluiting te vinden."
{podcast audio="56657" caption="Podcast De Dag #148: waar komen Howick en Lili terecht? | Hoe is het om een Disneyprins te zijn?" }
Verder in De Dag
Hoe is het om een Disney-prins te zijn? Volgende maand houdt Disneyland Parijs audities in Amsterdam om nieuwe prinsen en prinsessen te werven voor in hun attractieparken. Overweeg jij om mee te doen? Luuk Huijsmans had dit baantje anderhalf jaar en vertelt erover. "Ik heb de tijd van mijn leven gehad."
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Geld of je levenEO
Ambtenaren wegbezuinigen, zoals JA21 wil? 'De slager van Den Haag' deed het alSpraakmakersKRO-NCRV
Steeds minder studenten gaan op kamers: 'Jongeren verliezen perspectief'Vroege VogelsBNNVARA
Wespen in de tuin: dit zijn de voordelenVilla VdBMAX
Tienduizenden huizen staan leeg in Nederland: 'In tijden van woningnood is dat wrang'