Binnenland

Opnieuw terreurverdachte opgepakt in Rotterdam
- Nieuws
- Opnieuw terreurverdachte opgepakt in Rotterdam
In Rotterdam is opnieuw een terreurverdachte opgepakt. De Dienst Speciale Interventies (DSI) van de Nationale Politie heeft op twee plekken in de stad invallen gedaan. De man wordt verdacht van "betrokkenheid bij een terroristisch misdrijf". Meer wil het Openbaar Ministerie er niet over zeggen.
De actie staat volgens de politie los van de vijf terreuraanhoudingen in Rotterdam en Mainz van afgelopen zaterdag. Deze mannen blijven nog vastzitten tot na de jaarwisseling, zo werd vanmiddag bekend.
De 24-jarige man is opgepakt op de locatie van een thuiszorg-organisatie in de Rösener Manzstraat. Zijn woning aan de Diergaardesingel is doorzocht. Er is onder meer computerapparatuur in beslag genomen. Er zijn geen wapens gevonden.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Dit is de DagEO
Hoe een podcast van de reformatorische vrouwen Gerjanne en Christine een hit werd
Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
Waarom sommige christenen Israël zo sterk steunen: 'Ze vegen alles op één hoop'
Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
Paddenstoelen eten zonder vergiftigd te worden door een groene knolamaniet? Deze expert vertelt hoe
Vroeg!BNNVARA
Long covid: waar staan we nu qua zorg en onderzoek?