Binnenland
Jorge Zorreguieta wordt vandaag in besloten kring begraven
- Nieuws
- Jorge Zorreguieta wordt vandaag in besloten kring begraven
De vader van koningin Máxima zal vandaag worden begraven. Jorge Zorreguieta overleed dinsdag en in Argentinië is het gebruikelijk dat de begrafenis zo snel mogelijk volgt.
De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Máxima, koning Willem-Alexander en hun drie kinderen zijn erbij, maar van het Nederlandse kabinet is niemand aanwezig. De familie Zorreguieta heeft twee plekken op een begraafplaats in Pilar, een voorstad van Buenos Aires. Vermoedelijk wordt hij daar begraven.
Zorreguieta was al jaren ernstig ziek, hij leed aan lymfeklierkanker. Dit voorjaar was hij voor zover bekend voor het laatst in Nederland, ter gelegenheid van de 50e verjaardag van Willem-Alexander. De koningin vloog dit weekend naar Argentinië om haar vader te bezoeken.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
De Nieuws BVBNNVARA
Huisartsenruil nieuwe oplossing voor het huisartsentekort?De Nieuws BVBNNVARA
Excuses slavernijverleden namens de staat 2,5 jaar geleden: wat is er met de 200 miljoen euro gebeurd?De TaalstaatKRO-NCRV
'Natuurwijnidealisme' biedt synoniem voor een 'idealistische levenshouding'SpraakmakersKRO-NCRV
Sekswerk is al 25 jaar legaal in Nederland, maar 'wordt onmogelijk gemaakt'