Binnenland
Podcast De Dag: 'De track Superman zegt heel veel over wie rapper Feis was'
- Nieuws
- Podcast De Dag: 'De track Superman zegt heel veel over wie rapper Feis was'
Vrienden, familieleden en fans herdenken vandaag rapper Feis, die in de nieuwjaarsnacht werd doodgeschoten. Reinout van Gendt van FunX kende de rapper goed. "Hij is met zijn broer tussen een ruzie gaan staan. Wat dat betreft zegt z'n track 'Superman' heel veel over hemzelf. Hij wilde altijd helpen."
{podcast audio="72090" caption="De Dag #237: Hoe krijg je verstandelijke mensen met een beperking online? | De track Superman zegt heel veel over wie rapper Feis was" }
En zo'n 6 procent van de Nederlanders zegt nooit internet te gebruiken. Sonja Heijkamp van zorginstelling Amerpoort in Baarn werkt met een groep Nederlanders die zich niet snel online toont: jongeren met een verstandelijke beperking. Ze legt in De Dag uit hoe ze haar cliƫnten aan het surfen krijgt.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
5 Dagen...NTR/PowNed
Leven in armoede: 'Elke keer als de bel gaat denk je: weer een deurwaarder'NOS Met het Oog op MorgenNOS
Hoe gaat het met onze democratie?EenVandaagAVROTROS
Ruime helft GroenLinks-PvdA-kiezers zegt strategisch te stemmenNOS Radio 1 JournaalNOS
Onduidelijkheid over hoeveelheid kinderen met oorsuizen: 'Weten we niet goed'