Binnenland
Maarten van der Weijden stopt met Elfstedenzwemtocht vanwege ziekte
- Nieuws
- Maarten van der Weijden stopt met Elfstedenzwemtocht vanwege ziekte
Maarten van der Weijden heeft zojuist zijn Elfstedenzwemtocht na 163 kilometer en ongeveer 55 uur zwemmen moeten stoppen.
De olympisch kampioen van 2008 besloot even na twaalven een pauze in te lassen, maar werd ziek. In samenspraak met zijn arts heeft hij nu besloten zijn tocht te staken.
Zoutgehalte
Volgens de arts is het zoutgehalte in het lichaam van Van der Weijden niet goed. Hij herstelt wel, maar moet stoppen. Onder applaus van het toegestroomde publiek vertrekt hij liggend op een vlot, waarna hij voor controle naar het ziekenhuis gaat.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd

EenVandaagAVROTROS
Tekort rechercheurs bij politie op hoogtepunt: 'Er blijft veel te veel liggen'
NOS Radio 1 JournaalNOS
Veel dak- en thuislozen leven niet op straat
NOS Met het Oog op MorgenNOS
Priester verbreekt celibaat en trouwt: 'Liefde en barmhartigheid zouden het laatste woord moeten hebben'
Het MisdaadbureauPowNed
Harder straffen, cellentekort en drugsgeweld: politieke partijen gaan de confrontatie aan in Het Misdaad-Verkiezingsdebat van PowNed