Binnenland
Gewapende man in Duitse bioscoop dood
- Nieuws
- Gewapende man in Duitse bioscoop dood
De gewapende man die zich donderdag verschanste in een bioscoopcomplex in Viernheim, bij Mannheim in de Duitse deelstaat Hessen, is dood.
Volgens Duitse media kwam rond 15.00 uur een gemaskerde man met een geweer de bioscoop binnen. Hij zou een aantal bioscoopbezoekers hebben gegijzeld. De man werd later doodgeschoten door de politie.
Er waren berichten dat tientallen mensen gewond waren geraakt door traangas, maar de politie zei later dat er geen gewonden waren.
Volgens persbureau DPA gaan inlichtingendiensten uit van een verwarde man en niet van terrorisme.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
NOS-correspondent Judith van de Hulsbeek vertelde op NPO Radio 1 over het incident.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Het MisdaadbureauPowNed
Einde van het tijdperk van motorbendes? 'Na het verbod zien we dat het aantal motorclubs toeneemt'De PerstribuneMAX
Eric van Sauers over de grenzen van humor bij Dit was het Nieuws: 'We gaan geen onderwerp uit de weg'NOS Met het Oog op MorgenNOS
Raad van State: wet Keijzer tegen voorrang statushouders is ongrondwettelijkSpraakmakersKRO-NCRV
Waarom gaat het dit jaar zo goed met de mossel?