Dit is de Dag
- Programma's
- Dit is de Dag
Dit is de Dag is een stevig journalistiek, opiniërend en verdiepend radioprogramma van de EO. Hier hoor je iedere werkdag hét debat van de dag met zoveel mogelijk verschillende stemmen en perspectieven.
Na de discussie van de dag interviewt Margje Fikse of Jan-Willem Wesselink een belangrijke of interessante nieuwsgast. Ook gaan we op zoek naar onderwerpen waar actualiteit raakt aan samenleving en geloof.
Luisteraars worden aangemoedigd mee te doen via de NPO Luister-app, sociale media en het platform dit.eo.nl. Op vrijdag kunnen luisteraars fysiek vragen stellen tijdens het DIDD politiek café.
Recente uitzendingen

Dit is de Dag: Tommy Wieringa ging met een konvooi naar Oekraïne
vr 19 december18:30 - 19:00

Dit is de Dag: Studieschuld bij hypotheek? | Werkt een houtstookverbod?
do 18 december18:30 - 19:00

Dit is de Dag: Eerherstel voor Marco Borsato? | Aram Babayants woont al ruim een jaar in de vluchtkerk
wo 17 december18:30 - 19:00

Dit is de Dag: Oekraine doorvechten of deal sluiten? | CDA voor wet embryokweek
di 16 december18:30 - 19:00
Nieuws uit Dit is de Dag
- BinnenlandEO
Amersfoort deelt eerste boetes in Nederland uit voor houtstoken
- BinnenlandEO
'Noodboekje? Wat een klucht!'
- BinnenlandEO
Theoloog der Nederlanden: christelijk-conservatieve beweging van Wierd Duk 'onzalig idee'
- PolitiekEO
Is de 'uitgestoken hand' van D66 en CDA in het tussenakkoord vooral naar de VVD of naar GroenLinks-PvdA?







