Stand.nl: 'De zomervakantie duurt te lang'
- Nieuws
- Stand.nl: 'De zomervakantie duurt te lang'
Voor veel gezinnen komt langzaam het einde van de zomervakantie in zicht. Maar terwijl de kinderen nog vrij zijn, zijn veel ouders alweer aan het werk. Dat betekent jongleren met opvang, opa's en oma's inschakelen of zelf nog maar wat extra vrij nemen. Tegelijkertijd vinden anderen juist dat zes weken vakantie veel te kort is om echt samen tijd door te brengen.
Heb je (klein)kinderen en kijk je uit naar het einde van de vakantie, of mag die wat jou betreft juist nog wel even doorgaan? En hoe regel je de opvang als je zelf alweer aan het werk bent? En de kinderen, zijn die nog te harden of wordt het hoog tijd dat ze weer naar school gaan?
Laat het ons weten in het Spraakmakers Collectief, door te reageren via spraakmakers@kro-ncrv.nl of te bellen naar 0800 - 1101.
Mis niets met de nieuwsbrief van Spraakmakers
Spraakmakers maken we mét jou als luisteraar. En om jou zoveel mogelijk bij ons programma te betrekken, versturen we een dagelijkse nieuwsbrief. Hierin vind je de stelling van de dag, de onderwerpen in de uitzending en een interessant artikel dat zeker het lezen waard is. Zo kun je gemakkelijk meepraten en mis je nooit meer iets!
Gerelateerd




