Sport
Koeman heeft clausule voor overgang naar FC Barcelona
- Nieuws
- Koeman heeft clausule voor overgang naar FC Barcelona
Bondscoach Ronald Koeman heeft een clausule in zijn contract staan waardoor hij Oranje onder bepaalde voorwaarden mag verlaten voor FC Barcelona. Dat bevestigde Nico-Jan Hoogma, technisch directeur van de KNVB, in het televisieprogramma Goedemorgen Eredivisie van FOX Sports.
Koeman tekende vorig jaar een contract tot en met het WK van 2022, maar wordt regelmatig in verband gebracht met FC Barcelona.
In het radioprogramma NOS Langs de Lijn spraken presentatoren Henry Schut en Hugo Borst erover verder met Oranje-watcher Jeroen Stekelenburg en Spanje-correspondent Edwin Winkels.
Ronald Koeman heeft FC Barcelona-clausule in contract.mp3
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Hoe Mino Raiola uitgroeide tot invloedrijkste zaakwaarnemer in het voetbal: 'Kleurrijke man die alles in zich had'Het MisdaadbureauPowNed
Het leven van een voetbalhooligan: 'Het is op een respectvolle manier met elkaar vechten'SpraakmakersKRO-NCRV
Voormalig profvoetballer: 'Ik maak me echt zorgen over de gevolgen van koppen'NOS Langs de LijnNOS
Volg de mogelijke ontknoping van de Eredivisie live op NPO Radio 1