Podcast
Podcast De Dag: is terrorisme nog terrorisme als we niet bang zijn?
- Nieuws
- Podcast De Dag: is terrorisme nog terrorisme als we niet bang zijn?
Sinds deze week is het officiële dreigingsniveau voor Nederland naar beneden bijgesteld. Misschien haal je er de schouders voor op.
{podcast audio="123214" caption="#477 - Is terrorisme nog terrorisme als we niet bang zijn?" }
Maar hoe komt dat? Zijn we misschien gewend aan terroristische dreiging? In deze podcast zoeken we antwoord op die vraag. We praten met Marieke Liem van de Universiteit Leiden. Zij deed onderzoek naar de impact van dreiging bij burgers.
Elke werkdag staat er vanaf 12.00 uur een nieuwe podcast van De Dag klaar op je favoriete podcastplatform. Luisteren kan via de NPO Radio 1 website en app, Spotify, iTunes, Google Podcasts en Stitcher. Vergeet je niet te abonneren! Dan ontvang je dagelijks een melding wanneer een nieuwe aflevering van De Dag verschijnt.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

DOCS
Hoe honderd defensievrouwen niet langer een uitzondering willen zijn
DOCS
Wat als je niet in de standaard rolpatronen past?
De Dag
Podcast De Dag: als je al 8 jaar niet weg kan uit een tbs-kliniek
Kunststof
Lieselot Mariën over postnatale depressie: 'Ik had niet verwacht in welke mate het krijgen van een kind je existentieel kan raken'