Stand.nl
Stand.nl: 'Het is goed dat ambtenaren soepeler met uitkeringsregels mogen omgaan'
- Nieuws
- Stand.nl: 'Het is goed dat ambtenaren soepeler met uitkeringsregels mogen omgaan'
Mensen met een uitkering maken fouten, bijvoorbeeld in hun aanvraag of hun betalingstermijnen. En dan volgt normaal gesproken hoe dan ook een boete. Dat is nu ten einde gekomen, want ambtenaren krijgen meer vrijheid om die regels per geval te interpreteren.
Is het goed dat we soepeler met uitkeringen kunnen omgaan en waar zou het volgens jou nog meer moeten? Of denk je dat de vrijheid bij ambtenaren gaat leiden tot willekeur?
Stand.nl
Telefonisch reageren kan tot 10:00 uur via 0800 - 1101. Wil je verder praten over deze stelling? Dat kan in de Spraakmakers Community. Nog geen lid? Meld je hier aan. Doe mee en deel je kennis en ervaring met ons. Reacties kunnen worden meegenomen in de uitzending.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

SpraakmakersKRO-NCRV
Armoedecijfers in Nederland voor het eerst weer gestegen: 'Moet een structurele oplossing komen'
SpraakmakersKRO-NCRV
Mensen doneren massaal aan goede doelen: 'Geeft ons een gevoel van zekerheid in onzekere tijden'
SpraakmakersKRO-NCRV
'Onbegrijpelijke keuze' van IND om vrouwen terug te willen sturen naar Afghanistan
SpraakmakersKRO-NCRV
Gematste leerlingen in coronatijd worstelen in studietijd meer: 'Lagere lat betekent niet harder werken'