Sport
Bureau Sport: 'Ik ben voor Koen Verweij op EK afstanden'
- Nieuws
- Bureau Sport: 'Ik ben voor Koen Verweij op EK afstanden'
De mannen van Bureau Sport zijn terug van hun winterslaap en kijken reikhalzend uit naar een boeiend sportweekend vol schaatsen, handbal en volleybal.
Video niet beschikbaar
"Ik ben voor Koen Verweij op de EK afstanden. Hij had gelijk in die discussie met Kjeld Nuis. Die afmelding van Nuis was een raar verhaal", aldus Erik.
Frank hoopt van harte dat de volleybalsters in eigen land de Olympische Spelen gaan halen. "Ze hebben hetzelfde enthousiasme als de handbalvrouwen. Dat maakt het extra leuk om naar te kijken."
Het EK handbal voor mannen is ook bezig, maar daar weten de heren bar weinig van. "Het draait toch om de vrouwen in die sport. En daarom zeggen wij graag: de vrouw is de nieuwe man."
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Leo Beenhakker verdient een speciale vernoeming'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Arne Slot is geweldig bezig, maar Louis van Gaal is de beste Nederlandse coach ooit'NOS Langs de LijnNOS
'Laatste keer dat Ajax zo'n grote nederlaag leed als tegen FC Utrecht, was in mei 2009 bij Sparta (4-0)'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Go Ahead Eagles speelt het mooiste voetbal van de eredivisie'