Sport
Ook Oranjeleeuwinnen hebben tegenwoordig een traditionele nieuwjaarswedstrijd
- Nieuws
- Ook Oranjeleeuwinnen hebben tegenwoordig een traditionele nieuwjaarswedstrijd
[NOS] Een nieuw jaar betekent ook een nieuwe editie van de traditionele nieuwjaarswedstrijd: die tussen de oud-internationals van Oranje en de Koninklijke HFC in Haarlem.
Tot een paar jaar geleden was het een wedstrijd die alleen werd gespeeld door de mannen. Maar gelegenheids-bondscoach Sjaak Swart heeft er soms een dagtaak aan om genoeg mannen bij elkaar te krijgen. En dat terwijl de oud-internationals van de Oranje-vrouwen juist in de rij staan om mee te mogen doen.
Sinds vorig jaar mogen ze dat ook. Want, mede door het succes van die Oranje-vrouwen wordt het vrouwenvoetbal steeds populairder, en dus was er dit jaar voor de tweede keer ook een nieuwjaarswedstrijd tussen de oud-Oranjeleeuwinnen en Koninklijke HFC Dames 1.
De traditionele nieuwjaarswedstrijd, maar dan in een nieuw jasje
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
'Laatste keer dat Ajax zo'n grote nederlaag leed als tegen FC Utrecht, was in mei 2009 bij Sparta (4-0)'De PerstribuneMAX
Jeroen Rijsdijk over voorkomen degradatie Almere City: 'Je moet er altijd in blijven geloven'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Leo Beenhakker verdient een speciale vernoeming'De Nieuws BVBNNVARA
WK Wielrennen zou niet in Rwanda moeten plaatsvinden: 'Dit is sportswashing'