Sport
Zinderende start Ajax in CL: Haller schrijft geschiedenis met vier goals tegen Sporting
- Nieuws
- Zinderende start Ajax in CL: Haller schrijft geschiedenis met vier goals tegen Sporting
Een droomstart voor Ajax in de Champions League. De Amsterdammers versloegen Sporting in Lissabon: 1-5.
Dat gebeurde met wervelend spel dankzij een uitblinkende Antony, een scorende Steven Berghuis, maar vooral een geschiedenisschrijver Sébastien Haller.
Hij maakte vier goals bij zijn Champions League-debuut voor Ajax. Een unieke prestatie.
Video niet beschikbaar
Door de 5-1 zege gaat Ajax aan kop in de groep. In de andere wedstrijd in poule C won Borussia Dortmund met 2-1 bij Besiktas. Over twee weken speelt Ajax thuis tegen de Turken.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Is de genadeklap uitgedeeld? 'Kans dat Ajax de titel pakt, is door de zege op PSV gestegen tot 97 procent'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'De Ajax-stijl van vroeger is niet meer van deze tijd, maar een hang naar het verleden'SpraakmakersKRO-NCRV
Van 'Heinz Kroket' tot een onbekende Koreaan: markante figuren uit 125 jaar AjaxNOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'We kunnen in Nederland veel leren van een buitenlandse trainer als Farioli'