Sport

Ajax neemt met zege afscheid van de Champions League en gaat verder in Europa League
- Nieuws
- Ajax neemt met zege afscheid van de Champions League en gaat verder in Europa League
Ajax neemt met een zege in een nat Schotland afscheid van een teleurstellende groepsfase in de Champions League. Na de 3-1 winst op Rangers gaat Ajax na het WK verder in de Europa League.
Eigenlijk wist Ajax voor het duel al dat het derde zou worden in de groep. Alleen een nederlaag met meer dan vier goals verschil zou fataal zijn.
Al snel werd duidelijk dat dat scenario niet zou uitkomen. Ajax kwam vroeg op voorsprong tegen de zwakke Schotten, die alle vijf voorgaande duels in de Champions League dik verloren.
In Amsterdam werd het 4-0 voor Ajax. In Glasgow dus 'slechts' 3-1. Ajax tankt zo wat zelfvertrouwen richting de eredivisietopper van zondag, thuis tegen PSV.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

NOS Langs de LijnNOS
'Van de achttien schoten van Feyenoord was er maar één tussen de palen in Klassieker'
NOS Langs de LijnNOS
Statistieken eredivisie: slechtste ploeg van het jaar dominanter dan Ajax en zorgwekkende cijfers PSV-defensie
NOS Langs de LijnNOS
'Laatste keer dat PSV drie thuisduels op rij niet won, was in september 2016'
NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'De elleboogstoot van Weghorst was een rode kaart waard'