Sport
Italië opent EK met winst tegen Turken
- Nieuws
- Italië opent EK met winst tegen Turken
Italië is het EK voetbal begonnen met een overtuigende 3-0 overwinning tegen Turkije. In de openingswedstrijd in Rome waren de Italianen, die in 2018 nog het WK misten, heer en meester, terwijl de Turken nauwelijks een halve kans wisten te creëren.
Demiral zorgde voor een eigen doelpunt, Immobile en Insigne maakten de andere twee doelpunten. In het Stadio Olimpico, dat voor een kwart gevuld was met publiek, werd het Europees kampioenschap voetbal - een jaar later dan gepland - geopend met een optreden van de Italiaanse operazanger Andrea Bocelli en een virtuele show van de Nederlandse DJ Martin Garrix, met Bono en The Edge van U2.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Ousmane Dembele heeft onterecht de Gouden Bal gewonnen'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Als Heitinga zo nodig ontslagen moet worden, dan moet ook de man die hem aanstelde vertrekken'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'De elleboogstoot van Weghorst was een rode kaart waard'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Het is absurd dat Ronald Koeman Gakpo en Weghorst onderling liet uitmaken wie de penalty's nam'