Sport

Terugluisteren: Ajax - Benfica in 1969
- Nieuws
- Terugluisteren: Ajax - Benfica in 1969
Ajax speelt dinsdagavond in de groepsfase van de Champions League tegen de Portugese kampioen Benfica. Bijna veertig jaar geleden stond dat duel ook op het programma in de kwartfinale van de Europacup I.
Ajax - Benfica in 1969.mp3
Ajax won de return met 3-1, nadat eerder in Amsterdam in de sneeuw nog met dezelfde cijfers werd verloren. Een beslissingswedstrijd in Parijs volgde.
Dankzij goals van Johan Cruijff en de Zweed Inge Danielsson bereikte Ajax de volgende ronde. Daarin werd over twee duels gewonnen van Spartak Trnava. In de finale bleek AC Milan vervolgens met 4-1 veel te sterk.
Ajax - Benefica
Volg de Champions League-wedstrijd Ajax - Benefica live vanaf 21.00 uur in Langs de Lijn En Omstreken op NPO Radio 1.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
'Laatste keer dat Ajax zo'n grote nederlaag leed als tegen FC Utrecht, was in mei 2009 bij Sparta (4-0)'NOS Langs de LijnNOS
'Farioli ligt op koers om de jongste coach te worden die het eredivisiekampioenschap pakt'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'We kunnen in Nederland veel leren van een buitenlandse trainer als Farioli'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'De Ajax-stijl van vroeger is niet meer van deze tijd, maar een hang naar het verleden'