Sport
De kwis die niet te googelen is: rockster Sagan
- Nieuws
- De kwis die niet te googelen is: rockster Sagan
[NOS] Cabaretière Cindy Pieterse gooit de luisteraar van Radio Tour de France elke dag in het diepe met 'De kwis die niet te googelen is'. Weet jij het antwoord?
Mick Jagger is 75 geworden vandaag, dus gaan we voor de (gewonde) rocker van het peloton: Peter Sagan. De vraag is: hoe laat is Sagan klaar met fietsen vandaag?
Stuur je antwoord naar kwis@nos.nl en maak kans op het originele NOS Tour de France-wielershirt. Zet je antwoord (bijv. 17.05) in de onderwerpregel. En je naam, adres en gewenste shirtmaat in je mailtje. Insturen kan tot 10 kilometer voor finish.

Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Van der Poel is de beste Nederlandse klassiekerrijder ooit'De Nieuws BVBNNVARA
WK Wielrennen zou niet in Rwanda moeten plaatsvinden: 'Dit is sportswashing'NOS Met het Oog op MorgenNOS
Wielerkenner Michel Wuyts over film wielerlegende Merckx: 'Elke overwinning vulde mijn kinderhart'Bureau Sport Podcast
Bureau Sport Podcast: 'Wielrennen is een vechtsport geworden'