Binnenland
Twee doden bij woningbrand Drachten
- Nieuws
- Twee doden bij woningbrand Drachten
In Drachten zijn twee mensen om het leven gekomen bij een brand in een rijtjeswoning. Het huis is volledig verwoest, meldt de brandweer.
Twee doden bij woningbrand Drachten
Een man en een kind zijn van het dak gehaald. Zeven mensen zijn uit voorzorg naar het ziekenhuis gebracht. "Mensen op straat zijn nog steeds een beetje aan het bijkomen van de shock van wat hier vannacht is gebeurd", zegt verslaggever Onno Falkena van Omrop Fryslân. "Het is een behoorlijk drama geweest."
De brand aan de Handwerkerszijde brak rond 02.45 uur uit. Er werd een hoogwerker ingezet om de mensen van het dak te halen. Over de oorzaak van de brand en de identiteit van de slachtoffers is nog niets bekendgemaakt.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Villa VdBMAX
Het empathische huis ontlast mantelzorgers: 'Zo behouden ouderen met dementie hun dagelijks ritme'Vroege VogelsBNNVARA
Platanen checken om fijnstof te meten: 'We willen een schone lucht voor iedereen'Villa VdBMAX
Waarom Nederland een mannenprobleem heeftSpraakmakersKRO-NCRV
Vrouw op de bouw? 'Zou niet zo bijzonder moeten zijn!'