Binnenland
Podcast De Dag: Waar gaan Trump en Poetin het over hebben?
- Nieuws
- Podcast De Dag: Waar gaan Trump en Poetin het over hebben?
Botswana overweegt olifantenjacht weer toe te staan omdat de dieren de oogst van kleine boeren bedreigen. Zijn er geen andere oplossingen? Volgens veldonderzoeker Antoinette van de Water zijn die er wel degelijk. Ze vertelt in De Dag welk diertje als diplomaat tussen mens en olifant kan bemiddelen.
{podcast audio="51292" caption="De Dag #115: Wat kunnen we verwachten van de Trump-Poetintop l Hoe mens en olifant samen kunnen leven" }
Van Syrië en Oekraïne tot de Amerikaanse presidentsverkiezingen: Trump en Poetin hebben vandaag veel te bespreken. Ze ontmoeten elkaar in Helsinki, maar waarom daar eigenlijk? "Moskou is een brug te ver voor Trump", legt Rusland-correspondent Geert Groot Koerkamp uit. "En overal in Helsinki zie je sporen van het Russische verleden."
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Nieuws en CoNOS/NTR
OM onderzoekt verband tussen Funcaps-medicijnen en tientallen doden
Dit is de DagEO
Fatbike-maker staat te trappelen om fatbike-verbod in Amsterdam aan te vechten: 'Ik kan niet wachten'
Villa VdBMAX
Waarom Nederland een nieuw waterverhaal nodig heeft: 'Oude verhaal past niet meer bij nieuw klimaat'
Het MisdaadbureauPowNed
Spotters zijn de ogen van de onderwereld: 'Mijn leven wordt beheerst door het vermijden van routine'