Dit is de Dag: Hoe moet Nederland reageren op crisis Iran? | Hoe werp je een regime omver? | 'Week zonder vlees' is betutteling
- Gids
- Dit is de Dag: Hoe moet Nederland reageren op crisis Iran? | Hoe werp je een regime omver? | 'Week zonder vlees' is betutteling
Gepresenteerd door: Jan Willem Wesselink
Dit is de Dag is een stevig journalistiek, opiniërend en verdiepend radioprogramma van de EO. Hier hoor je iedere werkdag hét debat van de dag met zoveel mogelijk verschillende stemmen en perspectieven.
Na de discussie van de dag interviewt Margje Fikse of Jan-Willem Wesselink een belangrijke of interessante nieuwsgast. Ook gaan we op zoek naar onderwerpen waar actualiteit raakt aan samenleving en geloof.
Luisteraars worden aangemoedigd mee te doen via de NPO Luister-app, sociale media en het platform dit.eo.nl. Op vrijdag kunnen luisteraars fysiek vragen stellen tijdens het DIDD politiek café.
Meer uitzendingen

Dit is de Dag: Hoe moet Nederland reageren op crisis Iran? | Hoe werp je een regime omver? | 'Week zonder vlees' is betutteling
Vandaag18:00 - 19:00

Dit is de Dag Politiek Café: staatssecretaris Van der Burg over de slagvaardige overheid (VVD) | Hoe word je als lokale partij succesvol?
vr 27 februari18:00 - 19:00

Dit is de Dag: Dealtjes met Jetten? | Fusie havens Rotterdam en Antwerpen | Paardenvlees verbieden
do 26 februari18:00 - 19:00
![Dit is de Dag: Trekt de oppositie aan hetzelfde touw | hack Odido | schulden te gemakkelijk kwijtgescholden]](https://radioimages.npox.nl/RAD1/image/8fa2acbb-4e35-4659-9143-28ecc1afe020/DIT-IS-DE-DAG-TEGEL.jpg?height=282&width=282&aspect_ratio=600%3A601)
Dit is de Dag: Trekt de oppositie aan hetzelfde touw | hack Odido | schulden te gemakkelijk kwijtgescholden]
wo 25 februari18:00 - 19:00


