Dijkstra & Evenblij ter plekke vanuit Zoetermeer
- Gids
- Dijkstra & Evenblij ter plekke vanuit Zoetermeer
Gepresenteerd door: Frank Evenblij & Erik Dijkstra
Het NPO Radio 1-programma met Erik Dijkstra en Frank Evenblij zendt zondagavond 12 oktober uit vanuit het Nationaal Videogame Museum in Zoetermeer.
Presentatoren Erik Dijkstra en Frank Evenblij bespreken daar de splijtzwam die de lokale politiek momenteel bezighoudt: de mogelijke uitbreiding van SnowWorld. Dit evenementenbedrijf wil onder meer een 500 meter lange zipline aanleggen. Leuk voor thrillseekers, maar er zijn grote zorgen over de rust op de nabijgelegen begraafplaats.
Zeezeiler Rosalin Kuiper is te gast. Als schipper heeft ze net de Ocean Race Europe achter de rug. Een wedstrijd die met pech begon, want vlak na de start liep haar schip door een botsing flinke averij op. Kuiper leerde als zesjarige zeilen in een Optimist van de Zoetermeerse Watersportvereniging Noord-AA.
Ook gaat het met cabaretier Femke Vernij over ADHD. Drie jaar geleden kreeg zij deze diagnose. Aan de vooravond van de Wereld ADHD bij Vrouwen Dag laten Erik en Frank zich door Vernij meevoeren door haar brein dat ‘Alle Dagen Heel Divers’ is.