MISCHA!
AVROTROS

#847 - REDOUAN - Thomas Hogeling: 'Ik heb wel een angst om oprecht te zijn'

  1. Podcastschevron right
  2. MISCHA!chevron right
  3. #847 - REDOUAN - Thomas Hogeling: 'Ik heb wel een angst om oprecht te zijn'

ongeveer 5 uur geleden

Thomas Hogeling, hij studeerde ooit rechten maar koos uiteindelijk niet voor wetten maar voor het bevragen van alles daaromheen.

Hij schreef jarenlang voor De Speld, werkte bij de Volkskrant, maakte podcasts, columns en satire en lijkt altijd bezig met dezelfde vraag: wat is echt en wat is goed verteld?

Volgens hem bestaat objectieve journalistiek eigenlijk niet, achter elk verhaal zit een keuze en een mening.

En misschien nog wel belangrijker: waar we onze aandacht op richten, zegt meer dan wat we opschrijven.

Nu is er Inktvingers, de podcast die hij maakt met Yvonne Zonderop. Over media, journalistiek en alles wat daar inmiddels tussenin zit.

Want als nieuws steeds vaker voelt als entertainment… wat blijft er dan nog over om serieus te nemen?”