Sport

Oss de verrassing en Druijf de topscorer
- Nieuws
- Oss de verrassing en Druijf de topscorer
Het eerste divisie-seizoen zit er op. Acht ploegen maken nog kans op promotie, samen met twee eredivisieclubs strijden zij voor twee tickets.
Oss is toch wel de verrassing van het seizoen, ze slaan zelfs de eerste ronde van de play-offs over. De trainer van de club gaat tegenwoordig door het leven met de bijnaam van Klaas Klopp. 'Het zal niet met het uiterlijk te maken hebben', grapt hij.
Ook Ferdy Druijf maakt nog kans met NEC, hij is de topscorer van de eerste divisie. Veertien doelpunten voor Jong AZ en vijftien voor NEC, de club waar hij sinds de winterstop speelt.
Van Druijf tot Wels
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Mino's Imperium
Hoe Haarlemmer Mino Raiola een van de meest invloedrijke zaakwaarnemers in het voetbal werdNOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Koeman moet AZ-wisselspeler Meerdink selecteren voor Oranje'NOS Radio 1 JournaalNOS
Voetbalwedstrijden Beverwijk gaan door ondanks onrust over jongerengeweldNOS Langs de LijnNOS
Hoe Mino Raiola uitgroeide tot invloedrijkste zaakwaarnemer in het voetbal: 'Kleurrijke man die alles in zich had'