Sport

Kjeld Nuis en Ireen Wüst mogen toch naar WK
- Nieuws
- Kjeld Nuis en Ireen Wüst mogen toch naar WK
Schaatsers Ireen Wüst en Kjeld Nuis zijn de selectiecommissie van de KNSB alsnog aangewezen voor twee grote internationale toernooien.
Kjeld Nuis werd in Collalbo gediskwalificeerd. De tweevoudig olympisch kampioen ging vervolgens verhaal halen bij de scheidsrechter. Nuis bood later zijn excuses aan maar liet ook weten het nog steeds oneens te zijn met de beslissing.
Maar met deze hele voorgeschiedenis krijgt Kjeld Nuis toch een aanwijsplek voor het WK Sprint. Wüst die tijdens het EK allround van vorige week vierde werd en zich niet rechtstreeks plaatste voor het WK allround mag alsnog haar koffers pakken voor de reis naar Calgary.
Technisch directeur Remy de Wit legt uit
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

SpraakmakersKRO-NCRV
Olympische prestaties Leerdam en Kok een 'welkome' afleiding? 'Geeft ontroering, maar ook verheffing'
RadiOlympiaNOS
Una telefonata a Marrit a Milano: eerste schaatsgoud voor Italië
NOS Radio 1 JournaalNOS
Advies sportraad: verbied koppen in voetbal tot 12 jaar, beperk tot 18 jaar
NOS Langs de LijnNOS
'De commentatoren waren niet meer te horen omdat Patrick Roest schaatste'