Sport

Curlingmannen hopen op succes tijdens EK
- Nieuws
- Curlingmannen hopen op succes tijdens EK
De curlingmannen van Oranje timmeren aan de weg. Een paar jaar terug was curling nog een sport waar in Nederland een beetje lacherig over werd gedaan, maar afgelopen winters lijkt er wat losgemaakt. Met de goede prestaties van Oranje groeide ook het enthousiasme voor de sport.
Aanvoerder Jaap van Dorp en Laurens Hoekman van Team Oranje hebben nu één doel: kwalificatie voor de Spelen - iets wat Nederland nog nooit gelukt is. De Olympische missie begint eind deze week, wanneer Oranje het EK curlt.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
Van der Meulen mikt op Spelen: 'Ik weet gewoon dat niemand sneller is als ik goed ren en roei'NOS Langs de LijnNOS
'PSV heeft nu elf duels op rij minimaal drie keer gescoord, nog nooit gebeurd in eredivisie'Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
'Zou me niet verbazen als voetballers binnenkort gaan staken'NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Koeman moet zijn spelers publiekelijk beschermen, niet aanvallen'