Sport
Brand gaat voor hattrick bij NK veldrijden
- Nieuws
- Brand gaat voor hattrick bij NK veldrijden
Het heeft geregend tijdens haar laatste trainingsritje voor het NK, dus bij de terugkeer in haar huis in het centrum van Rotterdam trekt Lucinda Brand snel droge kleren aan. De natgeregende rood-wit-blauwe trui verdwijnt in de wasmand.
Brand weet dat het misschien wel de laatste keer was dat ze die kampioenstrui gedragen heeft. Zondag verdedigt ze haar nationale titel in Rucphen, maar de concurrentie is hevig.
Was dit de laatste training in kampioenstrui?
Met ook Ceylin Alvarado, Annemarie Worst en Marianne Vos aan de start wordt het NK ook wel een officieus WK genoemd. Maar Brand gaat natuurlijk voor de hattrick, haar derde nationale titel op rij.
De race begint zondag om 15.00 uur en is live te volgen bij NOS Langs de Lijn op NPO Radio 1.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
'Zou me niet verbazen als voetballers binnenkort gaan staken'Langs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
'Ajax is een miljoenenbedrijf, de begeleiding moet beter'NOS Langs de LijnNOS
Grote zege? Kan beter. Fors verlies? Nee hoor, kijk maar - Trainersretorica uitgelegdLangs de Lijn En OmstrekenEO/NOS
De Olympische Winterspelen van 2030 in Thialf? Het is nog ver weg, maar er wordt over gesproken