Sport

Noppert wint op EK darts, Smith stuurt Van Barneveld naar huis: 'Te teleurgesteld'
- Nieuws
- Noppert wint op EK darts, Smith stuurt Van Barneveld naar huis: 'Te teleurgesteld'
Dortmund is de komende dagen het decor van het EK Darts. Maar liefst vijf Nederlands komen in actie op het slottoernooi van de Europese Tour.
Donderdagavond was het eerst de beurt aan Danny Noppert, hij won met duidelijke cijfers van Andrew Gilding. Dat werd 6-0, in het voordeel van de Fries dus.
Ook Raymond van Barneveld kwam in actie. Dat ging een stuk minder goed. Hij nam neemt het op tegen regerend wereldkampioen Michael Smith, maar kon geen indruk maken. Hij verloor met 6-1 en is dus na de eerste ronde al uitgeschakeld op het EK.
Verslaggever Thierry Boon is er bij in Dortmund: "Ik vroeg nog om een interview, maar Van Barneveld was te teleurgesteld en liep stoïcijns door."
Abonneer je op onze wekelijkse nieuwsbrief!
Elke zaterdag het beste van NPO Radio 1 in jouw mailbox.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

Dit is de DagEO
'Volslagen krankzinnig' en 'de weg kwijt': uitspraken van Wout Weghorst over God houden de gemoederen bezig
NOS Langs de LijnNOS
PSV en Ajax morsen punten, Feyenoord wint wederom overtuigend: 'Een genot om naar te kijken'
NOS Langs de LijnNOS
Demi Vollering voor het eerst wereldkampioen: 'Echt bizar knap'
NOS Langs de LijnNOS
Antonelli eerste Italiaan sinds 1966 die GP Italië wint, Verstappen op podium: 'Fenomenaal'