Sport

Vertrekkende Sluiter is trots op Bertens
- Nieuws
- Vertrekkende Sluiter is trots op Bertens
Geen zuur gezicht bij Raemon Sluiter nu hij door Kiki Bertens aan de kant is gezet als coach. Sterker nog: Sluiter snapt de keuze heel goed en vindt het goed dat Bertens deze keuze maakt.
Tien maanden geleden straalde Raemon Sluiter nog bij het Sportgala als Coach van het Jaar, nu is hij door Kiki Bertens aan de kant gezet. "Ja, het kan snel gaan. Maar dat is inherent aan de job", laat de Rotterdammer weten.
Sluiter en Bertens zetten na de US Open hun samenwerking tijdelijk stop en die breuk werd twee weken geleden definitief tijdens een Facetime-gesprek. "Kiki zat toen al in China. Het was een goed gesprek, waarin we elkaar bedankt hebben voor de mooie tijd. De houdbaarheidsdatum is op."
Sluiter: 'Geen begrafenisstemming'
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

NOS Langs de LijnNOS
Speelschema Nederlandse clubs in Europa 2026/2027
NOS Langs de LijnNOS
Ajax wint ruim bij Fortuna Sittard (1-5): 'Dit team kan meedoen om het landskampioenschap'
NOS Langs de LijnNOS
Demi Vollering voor het eerst wereldkampioen: 'Echt bizar knap'
NOS Langs de LijnNOS
WK-leider Antonelli wint ook in Madrid, Verstappen vecht zich naar tweede plek: 'Grootheden in deze sport'