Sport
Michel Tsiba heeft genoten van zijn debuut
- Nieuws
- Michel Tsiba heeft genoten van zijn debuut
[NOS] Het heeft 24 jaar geduurd, maar deze week is het zo ver. Nederland heeft weer een paar op de Europese kampioenschappen kunstrijden.
Het paar bestaat uit Michel Tsiba en Daria Danilova, ze communiceren in het Russisch, maar er staat toch echt een Nederlandse vlag achter hun naam. In Langs de Lijn en Omstreken vertelt Michel dat hun doel gehaald is, zich plaatsen voor de finale.
Uiteindelijk werden ze 16e in de finale. Volgens Michel hebben ze wat foutjes gemaakt, maar kijken ze desondanks tevreden terug op hun debuut.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
'Deze eeuw geen seizoen waarin Ajax meer punten had na 23 wedstrijden dan nu (57)'SpraakmakersKRO-NCRV
Welke uitdagingen staan de Olympische Spelen te wachten?NOS Langs de LijnNOS
'Farioli ligt op koers om de jongste coach te worden die het eredivisiekampioenschap pakt'SpraakmakersKRO-NCRV
Van 'Heinz Kroket' tot een onbekende Koreaan: markante figuren uit 125 jaar Ajax