Podcast
Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
- Nieuws
- Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
Misschien ken je de beelden wel: feestende jongens in de gevangenis die trots laten zien wat voor spullen ze daar allemaal tot hun beschikking hebben. Drugs en smartphones bijvoorbeeld, zoals recentelijk in Heerhugowaard te zien was. Het mag niet, maar toch duikt er eens in de zoveel tijd zo'n filmpje op.
Zijn dit uitzonderingen of komt dit regelmatig voor? Hoe kan dit in een gevangenis? En is het nou echt zo'n 'staatshotelletje', zoals sommige mensen denken?
{podcast audio="76290" caption="Podcast De Dag #253: hoe vaak is het een feestje achter de tralies? " }
In podcast De Dag spreken we hierover met gevangenbewaarder Jos Pecher, advocaat Hettie Cremers, en maker van de documentaire Gevangen in een Dorp tussen Vier Muren Sjoerd van Heugten, journalist bij L1.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

De Nieuws BVBNNVARA
Sekswerker Betty vermoord op de Wallen: 'Mensen trekken heel snel conclusies'
Het MisdaadbureauPowNed
Zo'n dertig procent van alle kunst is vals, ook in musea
Villa VdBMAX
Nederlanders lijken lichtgebrander en bozer dan ooit: wat is er aan de hand?
Cultuur & Media
Luister NPO Radio 1 vanaf maandag 3 november via de NPO Luister-app