Podcast
Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
- Nieuws
- Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
Misschien ken je de beelden wel: feestende jongens in de gevangenis die trots laten zien wat voor spullen ze daar allemaal tot hun beschikking hebben. Drugs en smartphones bijvoorbeeld, zoals recentelijk in Heerhugowaard te zien was. Het mag niet, maar toch duikt er eens in de zoveel tijd zo'n filmpje op.
Zijn dit uitzonderingen of komt dit regelmatig voor? Hoe kan dit in een gevangenis? En is het nou echt zo'n 'staatshotelletje', zoals sommige mensen denken?
{podcast audio="76290" caption="Podcast De Dag #253: hoe vaak is het een feestje achter de tralies? " }
In podcast De Dag spreken we hierover met gevangenbewaarder Jos Pecher, advocaat Hettie Cremers, en maker van de documentaire Gevangen in een Dorp tussen Vier Muren Sjoerd van Heugten, journalist bij L1.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Bureau BuitenlandVPRO
Podcastmakers 'Waar is Sarah?': 'Op moeilijke momenten zie ik haar nog steeds voor me'Alledaagse Vragen
Alledaagse Vragen – Waarom heeft de VS maar twee grote partijen?Cultuur & Media
Wat waren de hoogtepunten van 2023 in podcastland?VINKAVROTROS
Zat er een motortje in Cancellara's fiets?