Podcast
Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
- Nieuws
- Podcast De Dag: hoe vaak is het feest achter de tralies?
Misschien ken je de beelden wel: feestende jongens in de gevangenis die trots laten zien wat voor spullen ze daar allemaal tot hun beschikking hebben. Drugs en smartphones bijvoorbeeld, zoals recentelijk in Heerhugowaard te zien was. Het mag niet, maar toch duikt er eens in de zoveel tijd zo'n filmpje op.
Zijn dit uitzonderingen of komt dit regelmatig voor? Hoe kan dit in een gevangenis? En is het nou echt zo'n 'staatshotelletje', zoals sommige mensen denken?
{podcast audio="76290" caption="Podcast De Dag #253: hoe vaak is het een feestje achter de tralies? " }
In podcast De Dag spreken we hierover met gevangenbewaarder Jos Pecher, advocaat Hettie Cremers, en maker van de documentaire Gevangen in een Dorp tussen Vier Muren Sjoerd van Heugten, journalist bij L1.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
De Ongelooflijke Podcast
'Niet alleen rechts is neoliberaal, links óók'PointerKRO-NCRV
Pointer komt met uitzending en podcast over donkere wereld achter mensenhandel en seksuele uitbuitingDe TaalstaatKRO-NCRV
Micha Wertheim: 'Geef geen mening, maar vertel gewoon je verhaal'Het MisdaadbureauPowNed
Man die minderjarige meisjes verkrachtte, blijft jarenlang op vrije voeten, tot politie hologram van hem maakt