Binnenland
Sagan wint rit, Froome pakt tijd
- Nieuws
- Sagan wint rit, Froome pakt tijd
Peter Sagan en Chris Froome hebben in de elfde etappe van de Tour de France een schitterend kunststukje geleverd. De Slowaak won de rit naar Montpellier en de man in de gele trui pakte wat tijd op zijn concurrenten.
Omdat de renners de wind flink in de zij zouden hebben, was het peleton zeer beducht op waaiervorming. Alle ploegen met een belang zaten voorin, zodat het tempo hoog lag en de vroege vluchters Vichot en Howard kansloos waren.
Een massaspurt leek onvermijdelijk, maar op dertien kilometer van de meet sprong Sagan plots weg en Froome, Bodnar en Thomas gingen mee. De zege was voor de wereldkampioen en Froome pakte 0.11 op zijn rivalen.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
Schaatsster Rijpma-de Jong is Nederlands kampioen clubwielrennen: 'Had ervaring niet willen missen'NOS Met het Oog op MorgenNOS
In de Tour-bubbel van ploegbaas Richard Plugge (Team Visma Lease a bike)SpraakmakersKRO-NCRV
Zijn er nog vragen over de wielersport?De Nieuws BVBNNVARA
WK Wielrennen zou niet in Rwanda moeten plaatsvinden: 'Dit is sportswashing'